Tajomstvo dátumu narodenia

Náš dátum narodenia je kľúčom ku zdraviu a nájdeniu zmyslu života i radosti. S tým prichádza numerologická príručka nového tisícročia Tajomstvo čísel nášho dátume narodenia. Špeciálna kombinácia čísel (deň, mesiac, rok, desaťročie narodenia) ukrýva v sebe tajomstvo, ktoré sa dá pomocou tejto príručky odhaliť.

Základom je koleso čísel postavené na starých poznaniach, rozhovoroch a analýzach. „Môj starý otec bol ľudový liečiteľ a koleso čísel považoval za veľký poklad, ktorý používal popri rozličných iných metódach a postupoch,“ píše v knihe jedna z autoriek. Mal jedinečnú schopnosť zistiť a vyliečiť skutočnú príčinu choroby. Vonkajšie symptómy považoval iba za ukazovatele cesty k jadru veci. Johanna Paunggerová a Thomas Poppe na stránkach svojich kníh vdýchli nový život zabudnutým poznatkom o vplyve Mesiaca. Touto knihou vyzdvihujú ďalší zo stratených pokladov tradície ich domoviny: tirolské číselné koleso.

Všetky čísla dátumu narodenia vydávajú svedectvo o špecifických vlohách a nadaniach, s ktorými sme prišli na svet. Každá kombinácia sprostredkováva jedinečný obraz človeka v jeho celistvosti. Toto poznanie v priebehu stáročí už nejednému človeku pomohlo lepšie odhadnúť jeho nadanie a schopnosti a odhodlať sa k veľkým i malým životným zmenám.

V knihe sa dozviete ako si vytvoriť vlastné koleso čísel, ako ho využiť v bežnom živote aj čosi o sile aktuálneho dátumu.

Link na ukážky


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

27.03.2010 18:55 Notebooky Samsung aj na slovenskom trhu
22.03.2010 13:35 Kniha poklad
18.03.2010 19:23 Mág, alebo biografia Paula Coelha
14.03.2010 21:47 Prečo chcú muži sex...
10.03.2010 13:20 Ostré hrany trojuholníka

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x