Je mi z teba zle!

Prečo je toľko vzťahov nezdravých? Má manželstvo zmysel? Čo je potrebné pre šťastný a hodnotný partnerský vzťah? Aké sú skutočné súvislosti medzi našimi vzťahmi a zdravím? Dokážeme porozumieť reči svojho tela a včas rozpoznať problémy, ktoré môžu mať nežiaduce dozvuky na tele aj na duši? Kľúč k odpovedi máme vo vlastných rukách.

Pri predchádzaní chorobám nie je dôležitá iba zdravá výživa a správna životospráva. Naše zdravie ovplyvňujú v prvom rade emócie, ktorých kvalitu určujú naše vzťahy s inými ľuďmi a najmä partnerské vzťahy. Často potláčame svoj hnev, žiaľ a nespokojnosť, ale tieto pocity sú skryté len zdanlivo. Naše podvedomie totiž nezabúda a skôr či neskôr sa to prejaví prostredníctvom choroby.
Kniha Je mi z teba zle! má slúžiť ako praktický poradca v oblasti vzťahov.
V prvej časti sa autor zaoberá významom vzťahov, aby sme porozumeli jednotlivým zdravotným stavom a pochopili zmysel stretávania sa. Druhá časť knihy je príručkou, v ktorej sa autor zameriava na typické problémy vo vzťahoch, poukazuje na ich pozadie a riešenie, poukazuje na zdravotné následky. K uvedeným, zdanlivo negatívnym duševným stavom, ktoré sprevádzajú každú krízu, sú priradené možné telesné prejavy. Vedeli ste, že žiarlivosť má za následok poruchy spánku, nechutenstvo, chudnutie, migrény a problémy s chrbticou? Na záver autor vysvetľuje príčiny jednotlivých zdravotných porúch, ukazuje spôsob ich riešenia a zároveň ponúka cvičenia pre lásku a partnerské vzťahy. Spoznajte sedem kľúčov k šťastiu a pravidlá šťastného spolužitia.

O autorovi knihy

Kurt Tepperwein – známy liečiteľ a terapeut je docentom Akadémie duchovných vied. Je autorom úspešnej metódy tréningu mentálnych i intuitívnych schopností. Už vyše 20 rokov sa venuje skúmaniu prapríčin chorôb i ostatného ľudského utrpenia. V roku 1997 získal v Nemecku Prvú ezoterickú cenu. Vo vydavateľstve NOXI doteraz vyšli jeho knihy – Duchovné zákony, Mentálny tréning, Vyššia škola hypnózy, Omladzujúce odkyslenie, Uzdrav sám seba, Posolstvo tvojho tela, Choroby vyčítané z tváre a samoliečba, Čo ti chce povedať choroba.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

05.02.2010 17:35 Luxus vs. rozhodovanie
01.02.2010 17:29 Manželstvo sa stáva výhodnejšie pre mužov
22.01.2010 13:10 Rovnica lásky
10.01.2010 10:20 Ženy strácajú empatiu, muži sú citlivejší
30.12.2009 15:43 Novoročné predsavzatia

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x