Zrodila sa nová superhrdinka
Je ňou Eau Mega, ktorá pretvára realitu a z všedných situácií robí unikátne momenty. Je to lektvar luxusu, ktorý oslavuje život tým, že jeho najcennejším pokladom dodáva nový rozmer. Viktor & Rolf v túžbe po prekročení všetkých pravidiel tvorby parfumov vytvorili vôňu, ktorá je megaluxusná, očarujúca a sofistikovaná. Je to parfum, ktorý prekračuje rozmery tejto reality, je to oslava novej ženskosti.
Svieža, zelená a mnohostranná kvetinová vôňa je ódou na ingrediencie, ktoré ju tvoria a ktoré boli starostlivo vybrané s ohľadom na každý aj ten najdrobnejší detail. Je to vizionárska vôňa, opojná a nesmierne zvodná. Jej príťažlivosť je tvorená hrou svetla a tieňa a práve z tohto napätia vzniká návykovosť.
Svieži charakter plný energie je daný zelenými tónmi (listy fialky, veľkolistá zelená bazalka a iskrivá a šťavnatá hruška), spŕškou jemne ženských okvetných lístkov (pivónia a sambukový jazmín), elegantnou vôňou talianskeho citróna Primofiore a morského vánku. Zmyselnosť a rafinovanosť tejto vône vyjadrujú uhladené a sýte drevité tóny, ktoré spájajú energiu cédrového a kašmírskeho dreva s osviežujúcim a vrelým charakterom santalového dreva a bieleho pižma. Je v nej elegancia a temperament a jej celková kompozícia, ktorej autormi sú Olivier Polge a Carlos Benaïm, sa nedá s ničím porovnať.
Originálna vôňa je ukrytá v originálnom flakóne a pumpička rozprašovača, ktorá má podobu zlatej pečate, je taktiež originálnym riešením. Zlatá pečať je podľa tvorcov vstupenkou do celkom nového sveta - jej stlačením sa uvoľňuje vôňa, pod dotykom ktorej všetko získava nový rozmer.
Svieža, zelená a mnohostranná kvetinová vôňa je ódou na ingrediencie, ktoré ju tvoria a ktoré boli starostlivo vybrané s ohľadom na každý aj ten najdrobnejší detail. Je to vizionárska vôňa, opojná a nesmierne zvodná. Jej príťažlivosť je tvorená hrou svetla a tieňa a práve z tohto napätia vzniká návykovosť. Svieži charakter plný energie je daný zelenými tónmi (listy fialky, veľkolistá zelená bazalka a iskrivá a šťavnatá hruška), spŕškou jemne ženských okvetných lístkov (pivónia a sambukový jazmín), elegantnou vôňou talianskeho citróna Primofiore a morského vánku. Zmyselnosť a rafinovanosť tejto vône vyjadrujú uhladené a sýte drevité tóny, ktoré spájajú energiu cédrového a kašmírskeho dreva s osviežujúcim a vrelým charakterom santalového dreva a bieleho pižma. Je v nej elegancia a temperament a jej celková kompozícia, ktorej autormi sú Olivier Polge a Carlos Benaïm, sa nedá s ničím porovnať.
Originálna vôňa je ukrytá v originálnom flakóne a pumpička rozprašovača, ktorá má podobu zlatej pečate, je taktiež originálnym riešením. Zlatá pečať je podľa tvorcov vstupenkou do celkom nového sveta - jej stlačením sa uvoľňuje vôňa, pod dotykom ktorej všetko získava nový rozmer.
Ďalšie články
22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

































































































