Diskusné fórum

Slabý sexuálny apetít
„Dnes nie, bolí ma hlava.“, tak táto veta už patrí viac do minulosti a je pointou mnohých starších vtipov. Dnes nejeden pár rieši iný problém, slabý sexuálny apetít.

Niekedy bol nedostatočný sexuálny apetít, prevažne žien, dôsledkom puritánskej výchovy, slabej sexuálnej osvety alebo nejakej poruchy. Dnes sa stretávame s mladými ľuďmi, ktorí sa majú radi, rozumejú si, ale chýba im sexuálna túžba. Nie sú chorí, impotentní ani frigidní, jednoducho necítia potrebu sexu.

Život podľa diára


Musím stihnúť ešte toto a potom letím tam a večer ešte musím prejsť maily a pozrieť si internet. Kariéra, konkurenčný boj, kríza, stres. A ak nechcete vypadnúť z kola von, musíte ešte stihnúť squach s kolegami, kondičný beh a cvičenie vo fitness centre, pretože je to „in“, a ten kto necvičí sa diskvalifikuje v očiach kolegov a... Všetko je pekne v diári, len sex, partnerský sex tam akosi chýba, resp. je len jednou z úloh v diári, ktorú si naplánujete a potom odškrtnete. A potom erotika je všade okolo nás, v reklamách, filmoch, na stránkach časopisov, aspoň doma chcete mať pokoj.

To, že sex, kvalitný sex prináša pocit uvoľnenia a istej slasti už dostatočne nemotivuje, pretože zoskok padákom, paintball, rafting a iné šialenstvá sú iste väčším adrenalínom, po ktorom prichádza uvoľnenie a nakupovanie pre mnohé ženy je tou najväčšou slasťou.

Aj veľa harmónie škodí


Sex potrebuje vášeň a tú nezabíja iba stres, ale aj priveľa organizovanej harmónie. Dnes si moderné páry budujú svet plný dostatku bez akýchkoľvek trecích plôch a vzťah, ktorý je skôr súrodenecký či priateľský, príliš neutrálny, ktorý vyhovuje ich kariére, ktorý ich nezaťažuje, pri ktorom dokážu plniť všetky tie nalinkované úlohy. Nuž tento „bezpečný“ vzťah určite nepraje vášni.

Preškrtajte svoj diár. Vyhoďte posilňovňu a radšej si odpočiňte len tak doma pred televízorom. Na víkend nič neplánujte a naordinujte si nudu. Jednoducho, spomaľte tempo a nechajte sa unášať len svojimi myšlienkami. Budete prekvapení, koľko energie zrazu budete cítiť a možno prídu aj nejaké tie erotické nápady.Počet prispevkov: 2 Pridaj príspevok

Psychický problém

darling185 (20.04.2016 14:55)   [Reaguj]
Pri párovom poradenstve sa často stretávam s tým, že u mužov ani nejde o nízky apetít, ale strach zo zlyhania. Vtedy je vhodné na začiatku použiť nejakú \\\"pomôcku\\\", ktorá im podá sebaistotu. Ja im často odporúčam doplnky zerex, ktoré celkom výhode kúpia napr. cez http://www.kuponyzdarma.sk/zerex-sk/. Keď získajú pozitívnu skúsenosť a nadobudnú istotu, často už ide všetko samé tak ako má.

Psychický problém

darling185 (20.04.2016 14:53)   [Reaguj]
Pri párovom poradenstve sa často stretávam s tým, že u mužov ani nejde o nízky apetít, ale strach zo zlyhania. Vtedy je vhodné na začiatku použiť nejakú \"pomôcku\", ktorá im podá sebaistotu. Ja im často odporúčam doplnky zerex, ktoré celkom výhode kúpia napr. cez http://www.kuponyzdarma.sk/zerex-sk/. Keď získajú pozitívnu skúsenosť a nadobudnú istotu, často už ide všetko samé tak ako má.

Pridaj príspevok:Na pridávanie reakcií, musíte byť prihlásený.

späť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x